• Uydudan Mezitli
  • Anket

    Mezitli'de Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?

    Oy ver

Mail Listesi

Mailinizi kaydederek belediyemizle ilgili tüm gelişmelerden ve haberlerden anında haberdar olun.

Kaydet

Haberler


Başkan Tarhan personelinin yeni yılını kutladı
29.12.2017


Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan personelinin yeni yılını kutladı. Belediyede çalışan tüm personelin elini sıkarak yaptıkları çalışmalar nedeniyle teşekkür eden Başkan Tarhan, 2018 yılının daha mutlu ve daha özgür bir yıl olmasını dilediğini söyledi.

Makamda gerçekleşen ve Belediye başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de hazır bulunduğu etkinlikte çalışanlara çikolata ikram etti.

Türkiye için zor ve sıkıntılarla dolu bir yıl olmasına karşın belediye olarak başarılı bir dönem geçirdiklerini ifade eden Başkan Tarhan, “Ne yazık ki 2017 yılını, iç güvenlik, demokrasi, hukuk, ekonomi, eğitim ve dış politika alanında yaşadığımız zorluklarla tamamlıyoruz.

Yeni umutlar ve hayallerle başlayan 2017 yılının henüz ilk saatlerinde İstanbul’daki bir gece kulübünde 39 kişinin katledilmesi hafızamızdan silinmiyor.

OHAL şartlarında gerçekleşen ve ülkemizin kaderine yön verecek referandumu, hukuktan yoksun bir süreçte tutuklanan milletvekili, aydın ve gazetecileri, görevden alınan belediye başkanlarını gördük. Dış politikada çok fazla düşman kazandık.

Aynı yıl içinde; halkın her kesimi için sayın Genel Başkanımızın adalete doğru attığı 700 bin adıma da tanık olduk, ülkesini gerçekten seven milyonların meydanları doldurduğuna da” diye konuştu.

Belediye olarak 2017 yılında gerçekleştirdikleri projeleri de anlatan Başkan Tarhan, “Mezitli Belediyesi olarak biz de halkımızın mutluluğu için bir çok yatırıma ve projeye imza attık. 50 milyonluk yatırımın temelini ve açılışını Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirdik. Mutlu bir Mezitli, gülümseyen çocuklar ve aydın bir gelecek için çalıştık. Her şeye karşın inanıyorum ki;2018 yılı yepyeni bir başlangıç olacaktır” dedi.

Başkan Tarhan yeni yıl mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Huzurun, adaletin ve mutlu bir geleceğin adımlarını hep birlikte atacağımız ve gülümseyerek hatırlayacağımız bir yıl olacaktır. Tarihimiz bize ‘hayallerin’ nasıl gerçek olduğunu açıklıkla göstermektedir. Büyük Atatürk’ün, ülkemizin yaşadığı en umutsuz dönemde yaptığı ‘ulusun bağımsızlığını, yine ulusun azim ve kararlılığı kurtaracaktır’ çağrısı yol göstericimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm halkımızın yeni yılını kutluyor, 2017 yılının başta şehitlerimiz olmak üzere kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımızı rahmetle anıyorum. 2018 yılının ülkemize, bölgemize ve tüm insanlığa barış getirmesini diliyorum.

2018, haksızlığa karşı adaletin, fakirliğe karşı bereketin yılı olsun”


Haber ile ilgili resimler

Tüm haberler

Diğer Haberler

neşet tarhan’a muhtar desteği (10.01.2018)

Mezitli bölgesinde görev yapan muhtarlar Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ı ziyaret ederek desteklerini ilettiler. Başkan Tarhan’a hiçbir siyasi ayrım yapmadan eşi

çocukların neşet tarhan sevgisi (10.01.2018)

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Bircan Tüfekçioğlu Çocuk Gündüz Bakım Evi’nde tanıştığı 6 yaşındaki Hüsnü Dalkılıç’ı makamında ağırl

hayırsever mezitli halkı hüznü sevince dönüştürdü (09.01.2018)

Geçtiğimiz günlerde elektrik kontağından çıkan bir yangınla evi ve eşyaları tamamen yanan ailenin hüznü sevince dönüştü. Mezitli Belediyesi, harap durumd

12345678910...