Mezitli Halk Kart

Ekstresi yok Ekstrası var sloganıyla yola çıkan Mezitli Halk Kart  26 bin kullanıcısına ayrıcalıklar sunmaktadır. Kart kullanıcılarımız sağlıktan- eğitim, kişisel bakımdan-mobilyaya- gıdadan, spora-ev ilaçlamadan-araba temizliğine günlük yaşamlarında ihtiyaç duydukları birçok konuda özel indirimlerden faydalanabilmekte ve bütçelerine destek çıkabilmektedir. Ayrıca Belediyemiz tesislerinde (tenis kortu, yüzme havuzu, futbol sahaları) kurslarımızda- down cafe ve hobi bahçemizde %20 indirimden faydalandıkları gibi Viranşehir sahilinde bulunan Mezitli Net internet ağından ücretsiz faydalanmaktadır.

 

Ayrıca Anlaşmalı firmalarımız, Mezitli Halk Kart kullanıcılarına özel sabit indirimleri dışında özel kampanyalar sunmaktadır

 

Sosyal projelerimiz her daim Mezitli Halk Kart’ın içerisinde yer almaktadır. Anneler günü, Anne Baba Okulu, Kış Gelmeden Yardımlar Gelsin Kampanyası, AKUT ile birlikte Yıldız Dağı Gezisi, Yeni Yıla girerken belirlediğimiz 10 aileye gıda yardımı, Çikomaina Cafe de Down sendromlu çocuklarımızla birlikte çikolata yaptığımız gün. Çocuk Esirgemede yaşayan çocuklarımız ile Huzur evlerinde yaşayan büyüklerimize özel kahvaltı gibi etkinliklerimizde devam edecektir.